September 4th, 2020

Friday 4th September U16 Football Round 4 All Games @ 6.30pm

U16 Football Division 1

Maynooth V Round Towers

Naas V Raheens

Sarsfields V Balyna

 

U16 Football Division 2A

Eadestown V St. Laurence’s

O’Tooles V St Nicholas

 

U16 Football Division 2B

Clane V Leixlip

Newtown Gaels V Kilcock

Celbridge V Moorefield

 

U16 Football Division 3

Milltown V Oliver Plunkett’s

Suncroft GFC V Sallins

Kilcullen V Fr. Prendegast Gaels

 

U16 Football Division 4

Carbury V Athgarvan

Cappagh V Confey GAA

Rathangan V Aylmer Gaels

St Kevin’s V St Edwards

Abbey Rangers V Kill

 

 

Friday 4th September 2020 @ 6.45pm

U12 Seanie Barber Division 1

Round 5

Sarsfields   V Naas

Clane   V Maynooth

 

U12 Seanie Barber Division 2

Round 7

Moorefield   V Sallins

Kilcock   V Naas

Raheens   V Celbridge

Kill   V Eadestown

 

U12 Seanie Barber Division 3

Round 7

Round Towers V Suncroft

Balyna    V Two Mile House

Monasterevan   V Leixlip

Athy   V St. Laurence’s

 

 

U12 Seanie Barber Division 4

Round 7

Rathangan   V Ellistown

Caragh   V St Edwards

Ballykelly   V St Kevin’s

Milltown   V Nurney

 

U12 Seanie Barber Division 5

Round 4

Confey V Castlemitchell

Allenwood   V Rheban

 

U12 Seanie Barber Division 6

Round 7

Naas   V Moorefield

Sarsfields   V Celbridge

Robertstown   V Clane

 

 

 

Saturday 5th September @4.30pm

U16 Hurling Division 1

Round 3

Éire Óg Corra Choill   V Celbridge

Naas   V Maynooth

 

U16 Hurling Division 2

Round 5

Broadford   V Kilcock

Coill Dubh   V Cappagh

Wolfe Tones   V Naas

 

U16 Hurling Division 3

Round 5

Ardclough   V St. Laurence’s

Moorefield   V Two Mile House

St.Columba   V Round Towers

 

 

Sunday 6th September @10.30am

U14 Football Division 1

Round 7

Celbridge   V Naas

Moorefield   V Sarsfields

Maynooth   V Round Towers

Clane   V St. Laurence’s

 

U14 Football Division 2

Round 7

Carbury   V Athy

Raheens   V Milltown

Castlemitchell   V Balyna

Leixlip   V Kilcock

 

U14 Football Division 3

Round 7

Abbey Rangers   V Aylmer Gaels

Rathangan   V Newtown Gaels

Eadestown   V Kilcullen

Suncroft V Sallins

 

U14 Football Division 4A

Round 4

Castledermot   V Fr.Prendegast Gaels

Maynooth   V Kill

St Edwards   V Naas

 

U14 Football Division 4B

Round 4

Two Mile House   V Ellistown

Athgarvan   V Confey

Cappagh   V St Kevin’s

 

 

U14 Football Division 5

Round 5

Celbridge   V Clane

Kilcullen   V Moorefield

 

Share post: